polski angielski

Praca

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator maszyn introligatorskich

Opis stanowiska:
  • obsługa maszyn introligatorskich: gilotyny i/lub falcerki i/lub maszyny szyjącej,
  • wykonywanie ręcznych prac introligatorskich
  • pomoc w innych pracach introligatorskich.

Wymagania:
  • dokładność,
  • dobra organizacja pracy,
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i efektywności,
  • pomoc doświadczonych współpracowników w pierwszych tygodniach pracy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, spotkania integracyjne.
  • Wszystkim kandydatom dziękujemy za zainteresowanie i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drukarnia Akapit sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Węglowej 3, w celach związanych z procesami rekrutacyjnymi, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@drukarniaakapit.pl.
Drukarnia Akapit Sp. z o.o.
ul. Węglowa 3, 20-481 Lublin
tel.: +48 81 749 00 62
sekretariat@drukarniaakapit.pl