facebook
polski angielski

Aktualności

Międzynarodowy Certyfikat Doskonałości dla Gyubal Wahazar

Z radością informujemy iż publikacja Gyubal Wahazar,którą mieliśmy możliwość wykonać dla Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych uzyskała międzynarodowy certyfikat doskonałości przyznawany przez TDC Type Directors Club w Nowym Jorku. Certyfikat ten to efekt wspaniałej pracy studentów pod redakcją Pani Ewy Sataleckiej we współpracy z Małgorzatą Sady i Markiem Średniawą. Całość wydrukowana farbami o podwyższonej pigmentacji na papierach Munken Print Cream Munken by Arctic Paper Druk Drukarnia Akapit.

ISO 9001

Uprzejmie informujemy iż Drukarnia Akapit uzyskała certyfikat ISO 9001 w zakresie "Usługi poligraficzne i wydawnicze". Zakończenie tego procesu jest potwierdzeniem iż organizacja wprowadziła i stosuje bezkompromisowy system zarządzania jakością na poszczególnych procesach produkcji.

Nowy logotyp

Od października 2017 r. zaczął obowiązywać nasz nowy logotyp. Stopniowo będzie zastępuje on dotychczasowe logo obecne na naszych stronach internetowych, portalach społecznościowych, dokumentach firmowych oraz sukcesywnie wprowadzanych materiałach reklamowych. Zmiana logotypu oraz całej identyfikacji wizualnej była naturalnym efektem poszerzenia zakresu działalności naszej firmy oraz przeobrażeniem jej struktury na przestrzeni przeszło 20 lat działalności.

Myśląc o nowym logo, chcieliśmy zachować jego prosty i techniczny charakter, który będzie nawiązywał do obecnego profilu naszej działalności. Zależało nam jednak by łączył on tradycję z nowoczesnością. Został zastosowany nowoczesny krój liter, który nadał logotypowi lekkości i świeżości. Nasz nowy znak graficzny aktualnie obrazuje zarówno naszą identyfikację z firmą jak i wszystkie dziedziny wokół, na których jesteśmy skupieni. Inspiracją do stworzenia znaku graficznego stał się akronim DA (Drukarnia Akapit). Zmiana logotypu i wizerunku firmy jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszej działalności. To kolejny krok do dalszych zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji z otoczeniem oraz kontynuacja kierunku rozwoju firmy, którym jest dostarczanie usług o najwyższej jakości. Wierzymy, że nowy logotyp w przyjazny sposób będzie wizualizował zmiany jakie dokonały się w naszej firmie na przestrzeni ostatniego roku.
Drukarnia Akapit Sp. z o.o.
ul. Węglowa 3, 20-481 Lublin
tel.: +48 81 749 00 62
sekretariat@drukarniaakapit.pl